Fabrics & Beyond

 

Fabrics & Beyond markası uzun zamandır açığa çıkan başarı ve gurur hikayesidir. Kurulduğu ilk günden bu yana, şirket sektöründeki eğilimi belirleyen ve asla kaliteden ödün vermeyen bir şirket olmaya karar verdi.

Fabrics & Beyond, 15 yıllık tecrübemizle Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük döşemelik kumaş sağlayıcısıdır. Fabrikalarımızda müşterilerimize en ileri üretim teknolojilerini ve en kaliteli hammaddeleri kullanarak en kaliteli, teknolojik ve doğal ürünleri tedarik ediyoruz.

Sektördeki lider üreticiler neden Fabrics & Beyond markasını tercih ediyor? Çünkü;

– Yeni sezonun popüler tasarımları ve çekici kumaşları bizim tarafımızdan belirlenir. Böylece üreticiler yeni sezonun kumaşını tasarlamadan önce kullanma fırsatına sahip oldular.

– Tasarımda lider bir firma ile çalışmak, iş ortaklarımızda lider olmanın avantajını sunuyor Fabrics & Beyond, Çin’in uzaklığı, iletişim zorlukları, kalite kontrol, üretim ve teslimat gecikmeleri gibi tüm dezavantajları ortadan kaldırıyor.

– Bizimle çalışan üreticilerin titiz kalite kontrolü ve kısa teslim süreleri gibi avantajları vardır.

– Çin’de büyük fabrika ve ofisleri olan bir Türk şirketiyiz. İsterseniz kısa sürede Çin’den serbest bölge depolarımızdan, kısa sürede Çin’den sipariş verebiliriz. Çin artık Türkiye ve Avrupa kadar yakın ve her türlü talep anında en güvenilir kalite kontrol sistemleri ile karşılanıyor.

Bilimi tasarım ve kavrayışla birleştirerek, Fabrics & Beyond günümüz meselelerini ve kaygılarını ele alıyor. Her gün, yenilikçi topluluğumuz yaratıcı fikirleri ve tasarımları bulma zorluğuyla canlanır. Fabrics & Beyond uzun zamandan beri tasarımcılara, kimyagerlere ve tekstil mühendislerine istihdam edilen “bilgiye dayalı” yatırımın yolunu açtı ve kuruluşumuzdan bu yana 200’den fazla patent biriktirdi.

Fabrics & Beyond’un ortakları, Türkiye’de ve dünyada bulunan lider mobilya üreticileriyle, dünyaya fayda sağlayan, yeni deneyimler yaratan ve gelecek için inşa edilen yenilikler sunmak için çalışıyor. Müşterilerimiz ve şirketimiz için pazar liderliği ve üstün getiri sağlamak için oynarız.

Ürünlerimiz

Twins

Gold

Troy

Kuka Slim

Marakesh

London

Babyface

Bali

Bruno

Carnaval

Referanslarımız