Kartela Halı

 

TASARIM

Tasarım, bir halının en çekici unsurudur. KARTELA için tasarım, hep en iyisine ulaşmaktır. Gerek klasik, gerekse modern tasarımlarda, en etkileyici tasarımlar bu koleksiyonda. Evinizin dekoruna değer katmak için, hep en iyi tasarımcılarla çalıştık.

HİJYEN

Sağlık ve hijyen hep önceliğimiz oldu. Üretimde kullanılan 1. Sınıf iplikler özenle seçildi. Halılarımızın bütün hav iplikleri sonsuz elyaf teknolojisi ile üretildi. Kullandıkça havsalan, günden güne biten halılar yerini bu yepyeni halı konseptine bırakmaya başladı.Hav salmayan bu halılar hem alerjik sorunları azaltıyor hem de halınızın ömrünü uzatıyor. KARTELA olarak sizlere, Avrupa Birliği normlarına uygunluğu belgelenmiş malzeme ve modern üretim yöntemleri ile sağlıklı bir alternatif sunuyoruz.

TEKNOLOJİ

Ve bir halıdaki olmazsa olmaz bu özellikleri bir araya getirmemizi sağlayan ileri teknolojimiz. Üretim kararlarımızda hiç tereddüt etmeden bu yeni ve ileri teknolojiye yatırım yaptık. Şimdi bu modern teknolojinin öncüsü olarak evlerinize değer katıyoruz. Kusursuz, dört dörtlük halınız KARTELA, renkleri, tasarımı ve hijyeni ile artık kullanımınıza hazır.